Destek Hattı:

0505 918 80 80

Sıkça Sorulan Sorular

Güneş Enerjisi’nin maliyeti değişkenlik göstersede özellikle 2009 yılından bu yana artan elektrik fiyatları ile güneş enerjisi sistemlerinde oluşan büyük düşüş sonucunda bugün birçok abone için şebekeden elektrik almaktan daha ucuz bir seviyeye gerilemiştir. bugün gelinen noktada güneş enerjisi sistemine yatırım yapıldığı andan itibaren aylık elektrik faturalarında düşüş ve faturanın büyük bölümünü bedava sayılabilecek kadar düşük bir maliyete getirmek mümk&uu .. Devamı..

Sistem otomatik olarak ihtiyacınız olan elektriği sistemden yani şebekeden almaya başlar. PV sisteminiz maksimum üretimdeyken elektrik tüketiminiz daha fazla ise bu noktada da ihtiyacınız olan elektriği sistemden alırsınız. .. Devamı..

Eğer elektrik abonesi olan bir gerçek yada tüzel kişi iseniz lisanssız güneş enerjisi elektrik üretim tesisi kurabilirsiniz. Apartman yönetimi gibi gerçek ya da tüzel kişi olmayan bir aboneyseniz lisanssız elektrik üretim tesisi kuramazsınız.. .. Devamı..

Güneş enerjisi sistemleri yönetmelikler gereğince her hangi bir dağıtım şirketine abone olan müşterilerimiz 5 MW güce kadar lisanssız enerji üretip sisteme  bağlanabilir. Tamamen ücretsiz ön bir teklif ve değerlendirme alabilmek için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz. .. Devamı..

Güneş Enerjisi’nde sisteminiz ne büyüklükte olursa olsun enerji maliyetlerinizi düşürecektir. Sisteminiz ne kadar büyük olursa o kadar fazla elektrikte dışa bağımlılığınız azalır ve elektrik fiyatlarındaki artıştan daha az etkilenirsiniz. Ancak ihtiyacınızdan dah büyük bir sistem almanız durumunda şu anda fazla elektriği kullanım fiyatına göre daha düşük bir fiyattan sisteme geri sattığınız için ihtiyacınızdan daha büyük bir sistem almanız mantıklı değildir. Bu kapsamda sistem büyükl& .. Devamı..

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?